Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 17:13
Sundered: Eldritch Edition
488V

Sundered: Eldritch Edition za darmo. Horace kolejną grą od Epic Games

Sundered: Eldritch Edition jest od dzisiaj dostępny za darmo. Produkcję możecie pobrać w ramach promocji Epic Games, które zachęca graczy do inwestowania pieniędzy w Epic Games Store. Tytuł jest dostępny do 16 stycznia.

Sundered zadebiutowało na PC oraz PlayStation w lipcu 2017 roku. Produkcja została doceniona przez część dziennikarzy (76%), więc twórcy po roku przerzucili historię na Xboksa One oraz Nintendo Switcha.

Epic Games kontynuuje pozytywny trend i ponownie rozdaje produkcję za darmo – Sundered: Eldritch Edition pobierzecie do 16 stycznia. W swoim czasie tytuł sprawdzał Kryspin, któremu niestety nie wszystko się spodobało:

„Sundered warto się zainteresować, ale dopiero jak będzie w jakiejś wyprzedaży. Pod piękną warstwą wizualną kryje się dość nudna i monotonna gra ze sporadycznymi "momentami"”

Z tego miejsca zachęcam do naszej recenzji, a jeśli chcecie się przekonać na własnej skórze, czy warto zapoznać się z Sundered: Eldritch Edition – pobierajcie grę. To oczywiście nie koniec atrakcji serwowanych przez Epic Games i już 16 stycznia zainteresowani ściągną Horace.

Warto sprawdzić inne promocje:

Źródło: Epic Games Store

Tagi: epic games Sundered Sundered: Eldritch Edition Thunder Lotus Games za darmo