Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2020 18:42
Origin Access Premier
2641V

Origin Access Basic i Origin Access Premium w lepszych cenach. EA reaguje na rynkową sytuację

Electronic Arts najwidoczniej postanowiło zareagować na rynkową sytuację i wydawca zmienił ceny Origin Access Basic i Origin Access Premium. Obie usługi kosztują teraz mniej i prawdopodobnie jesteśmy świadkami stałej obniżki.

Electronic Arts wciąż rozwija Origin Access Basic i Origin Access Premium, jednak w obliczu takiej propozycji jak Xbox Game Pass, wydawca musiał zareagować i zdecydować się na obniżenie cen abonamentów.

Dotychczas usługi kosztowały 14,99 zł za miesiąc lub 79,99 zł na rok (Origin Access Basic) oraz 59,90 zł za miesiąc lub 419,90 zł na rok ( Origin Access Premium). Sytuacja jednak została delikatnie zmieniona i teraz ceny prezentują się następująco:

  • Origin Access Basic – 11,69 zł miesięcznie lub 62,39 zł za cały rok
  • Origin Access Premium – 46,72 zł miesięcznie lub 327,52 zł za cały rok

Nie możemy aktualnie potwierdzić, czy jest to zmiana na stałe, jednak patrząc na ofertę gier Elektroników – najwyższy czas na odpowiednie dostosowanie abonamentów, by gracze nadal chętnie decydowali się na propozycje przygotowaną w ramach Origin Access.

Aktualnie Origin Access Basic zawiera 234 produkcje, a Origin Access Premium 246 gier – w tej droższej propozycji otrzymujecie dostęp do premierowych tytułów Elektroników. Wśród ostatnich nowości znajduje się między innymi Star Wars Jedi: Upadły zakon (Edycja specjalna) oraz Need for Speed Heat (Edycja Deluxe).

Sprawdźcie promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/obnizka-cen-subskrypcji-origin-access-basic-oraz-premier/

Tagi: ceny Electronic Arts Origin Access Basic origin access premier promocja