Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2020 00:25
PS Plus logo
5378V

PS Plus dostępne w promocji. Sony przecenia roczną subskrypcję

PS Plus trafiło do nowej promocji. Gracze mogą kupić taniej abonament na 12 miesięcy i dzięki ofercie zaoszczędzicie kilkadziesiąt zł. Poznajcie szczegóły i szykujcie się na granie.

PS Plus w listopadzie oraz grudniu był dostępny w kilku promocjach i Sony rozpoczyna nowy rok od kolejnej oferty. Klienci mogą kupić roczny abonament z niezłym rabatem – jest to dobra propozycja dla graczy, którzy zamierzają w następnych miesiącach spędzać czas na serwerach w wielu produkcjach.

PS Plus w promocji 

Subskrypcja PS Plus pozwala korzystać z dodatkowych rabatów na PlayStation Store, klienci mogą zapisywać dane na 100GB pamięci w chmurze, pobierają gry w ramach abonamentu oraz mają dostęp do trybów online w tytułach z PS4.

Nadal czekamy na ostateczne szczegóły, ale Sony powinno przenieść abonament PS Plus na PS5, więc jeśli zdecydujecie się pod koniec roku nabyć nową generację, to od początku będziecie mogli czerpać korzyści z usługi na next-genie.

Warto zaznaczyć: promocja na początku została zapowiedziana na blogu PlayStation, ale aktualnie nie jest dostępna na PlayStation Store. Podobnie jak w innych krajach – Sony zaprasza do zakupów także u partnerów i dzięki temu możemy skorzystać z promocji w Euro RTV AGD. Pewnie jeszcze dzisiaj rabat będzie dostępny także na PSN.

[Aktualizacja #1] 

  • Dodałem ofertę z PlayStation Store.

Na naszym portalu znajdziecie więcej informacji o PS Plus:

Źródło: Sony

Tagi: playstation plus promocja ps plus Sony