Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 15:03
Pikachu Pokemon Direct
593V

Pokemon Direct z nowymi grami? Oglądajcie z nami wydarzenie Nintendo

Nintendo i The Pokemonc Company zapraszają na kolejnego Nintendo Directa. Podczas wydarzenia powinniśmy otrzymać nowe informacje dotyczące rozwoju Pokemon Sword/Shield, ale plotki zapowiadają także nowe produkcje. Zamierzacie oglądać? Zapraszamy w nasze skromne progi.

W przeciągu najbliższych tygodni odbędzie się duży Nintendo Direct, podczas którego zobaczymy produkcje Nintendo zmierzające na rynek w pierwszych miesiącach 2020 roku. Nintendo jednak na dobry początek roku postanowiło zaskoczyć i zaprosiło graczy na Pokemon Direct.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:30 i będzie trwać około 20 minut – jak zawsze będzie to wcześniej nagrany materiał, w którym pewnie nie zabraknie konkretnych szczegółów dotyczących zapowiedzianych produkcji.

A czego możemy się spodziewać? I tutaj niestety pojawiają się problemy, ponieważ choć w Sieci nie brakuje plotek, to jednak wciąż nie otrzymaliśmy większych konkretów. Według najświeższych doniesień – poznamy plany dotyczące rozwoju Pokemon Sword/Shield oraz nowy tytuł z serii Pokémon Mystery Dungeon.

Jak zawsze, zapraszam do wspólnego oglądania.

Na naszym portalu przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo Switch Pokemon pokemon direct switch