Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2020 14:28
Prince of Persia: Dark Babylon
7107V

Prince of Persia Dark Babylon niczym God of War. Przecieki dotyczące nowej gry Ubisoftu

Francuska korporacja ma szykować się do prezentacji Prince of Persia: Dark Babylon. Kolejne źródła donoszą o pełnoprawnej odsłonie, która będzie bezpośrednią kontynuacją Prince of Persia: The Two Thrones. Poznajcie ciekawe informacje.

Nie jest to w żaden sposób potwierdzona wiadomość, ale kolejne źródło informuje o Prince of Persia: Dark Babylon. Tym razem o grze postanowił wypowiedzieć się jeden z pracowników, którego informacje brzmią naprawdę kusząco.

Akcja Prince of Persia: Dark Babylon została osadzona po wydarzeniach z Prince of Persia: The Two Thrones, ale gracze sprawdzą alternatywną, prawie dystopijną wersję Babilonu. W tytule nie zabraknie eksploracji, a sam gameplay ma w pewien sposób przypominać znaną graczom trylogię.

Twórcy jednak mają inspirować się między innymi najnowszą odsłoną serii God of War – główny bohater będzie mógł dostosowywać zbroję oraz nauczy się różnych umiejętności. Interesująco zapowiada się sytuacja z antagonistą – Ubisoft podobno postawił na „złego Księcia Persji”.

Francuskie studio ma pokazać produkcję podczas PlayStation Meeting – wydarzenie odbędzie się w lutym. Prince of Persia: Dark Babylon zmierza na dwie generacje (PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, PC), a premiera ma odbyć się na początku 2021 roku.

Mateusz, dzięki za link

Warto sprawdzić inne informacje o serii Prince of Persia:

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/elyt6t/new_prince_of_persia_game_details_leaked/

Tagi: plotka Prince of Persia Dark Babylon Prince of Persia: Dark Babylon Ubisoft