Iza Łęcka Iza Łęcka 09.01.2020 13:58
superbohaterzy MCU
1022V

Nowy serial z superbohaterem Marvela? Kevin Feige prowadzi rozmowy z ABC

Kevin Feige nie ustaje w rozwijaniu uniwersum Marvela. Oprócz kinowych filmów i seriali w Disney+, widzowie będą mogli zobaczyć najnowszą produkcję MCU przygotowaną we współpracy z ABC.

Najbliższe lata dla fanów superbohaterów Marvela to czas, kiedy nie tylko będziemy mogli zobaczyć kolejne filmy na ekranach kin, ale i w ramach usługi Disney+ - 4. faza Marvel Cinematic Universe przyniesie nam bowiem takie seriale jak chociażby „The Falcon and the Winter Soldier”, „WandaVision” czy „Loki”, które uzupełnią wszelkie wydarzenia rozgrywające się na dużym ekranie.

Kevin Feige jednak nieustannie dąży do rozwoju MCU. Obecnie prowadzone są rozmowy z ABC Entertainment w sprawie opracowania nowego serialu, którego głównym bohaterem będzie heros Marvela. Zatem serial w ramach MCU zobaczymy również w telewizji, nie tylko w ramach Disney+. Rozmowy i wstępne ustalenia zostały potwierdzone przez prezesa ABC Entertainment, Kareya Burke'a, który nie krył swojego entuzjazmu:

"Kochamy naszych partnerów w Marvelu i przykro nam, że [Agenci Marvela z S.H.I.E.L.D.] odchodzą, to była duża część naszej historii. Nie możemy się doczekać współpracy z Kevinem Feige, ale jesteśmy na samym początku rozmów z nim o tym, jak może wyglądać program Marvel i ABC. Obecnie Marvel koncentruje się na Disney+, tak jak powinien."

Jak na razie nie wiadomo, z którymi superbohaterami spotkamy się ponownie na ekranie - część dziennikarzy spekuluje o wprowadzeniu historii kolejnej superbohaterki w ramach nowego serialu. Korporacja Myszki Miki prężnie dąży do stworzenia jak największej liczby produkcji dla Disney+, ale ta wiadomość wydaje się być jak najbardziej pozytywna. Kolejny serial w ramach MCU emitowany w telewizji będzie cieszył się ogromną popularnością, choć na efekty prac na pewno będziemy musieli sporo zaczekać.

Z niecierpliwością czekamy na więcej informacji.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://deadline.com/2020/01/abc-in-early-talks-with-marvels-kevin-feige-to-develop-broadcast-superhero-series-1202824894/

Tagi: ABC Entertainment Disney+ Kevin Feige Marvel Marvel Cinematic Universe MCU