Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2020 14:55
Uncut Gems
1529V

Uncut Gems w styczniu na Netflix. Jeden z najlepszych filmów 2019 roku

Widzowie platformy Netflix mogą szykować wolny czas na końcówkę miesiąca. Netflix potwierdził datę premiery „Uncut Gems” i jest to jedna z produkcji, dla której warto dobrze zaplanować wieczór.

„Uncut Gems” jest jedną z perełek, które już na początku 2020 roku będą dostępne na platformie Netflix. Firma właśnie potwierdziła, że premiera filmu odbędzie się 31 stycznia.

Produkcja zadebiutowała 13 grudnia w Stanach Zjednoczonych i zebrała oceny na poziomie 92% - 243 krytyków z Rottentomatoes była zachwycona opowieścią. Nie wszyscy widzowie docenili obraz, jednak produkcja zgarnęła nawet kilka nagród. Dziennikarzom szczególnie przypadła do gustu rola Adama Sandlera i jest to jednocześnie jeden z najbardziej dochodowych filmów dystrybutora A24 (37 mln dolarów w box office).

„Uncut Gems” opowiada o sprzedawcy biżuterii, który choć jest mistrzem w swoim fachu, to popada w coraz większe długi. Mężczyzna chce trafić do „pierwszej ligi” sprzedając nielegalne brylanty, które mają trafić do niego z Etiopii.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Tagi: film netflix trailer Uncut Gems