Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.01.2020 08:59
ac
6496V

Assassin's Creed Ragnarok ponownie wyciekł - grę można było zamówić w sklepie internetowym

Nadchodząca odsłona serii od Ubisoftu pojawiła się w sklepie - karta produktu szybko znikła, ale jak wiemy, w internecie nic nie ginie. 

Od dawna wiadomo, że francuski gigant Ubisoft pracuje nad kolejną częścią Assassin's Creed - Francuzi rok temu zapowiedzieli ogromne zmiany w swojej kultowej serii - tym razem, Ubisoft postanowił odpuścić wydanie nowej odsłony franczyzy w 2019 roku na rzecz wdrożenia zapowiedzianych innowacji.

Wiemy również, że Ubisoft nie radzi sobie z przeciekami. Do sieci trafiło już masa materiałów, które zapoznają nas z nową odsłoną serii o zakapturzonych zabójcach. Pierwotnie, nowa gra miała posiadać podtytuł Legion i przenieść nas do Rzymu, ale najnowsze plotki sugerują, że trafimy w okolice 1000 roku, kiedy to krwawo o tereny rządzili żądni wojny wikingowie. 

Assassin's Creed Ragnarok będzie najprawdopodobniej tytułem cross-genowym, co pozwoli Ubisoftowi jeszcze więcej zarobić - wydanie gry na sprzęty next-genowe mija się z celem, ponieważ wiele osób jeszcze przez kilkanaście miesięcy będzie użytkowało PS4 oraz Xboksa One.

Pod koniec poprzedniego roku do internetu trafił ogromny wyciek, który zyskał w chwili obecnej dodatkową wagę dzięki kolejnemu wyciekowi. Assassin's Creed Ragnarok w edycji Mjolnir można było zamówić w internetowym sklepie GameStop. Dla wyjaśnienia, Mjolnir to nazwa potężnego młota Thora, nordyckiego boga burzy i piorunów - jak pamiętamy, w najnowszej odsłonie serii duży nacisk ma zostać położony właśnie na przedstawienie nordyckich bogów.

Jak wiemy, pojawienie się gry w sklepie to nie jest konkretny dowód, ale od czasu do czasu taki obrót spraw sugeruje, że deweloperzy robią coś za kulisami.

Warto zajrzeć na:

Źródło: PushSquare

Tagi: Assassin's Creed Ragnarok nowy Assassin sklep zamówienia