Iza Łęcka Iza Łęcka 08.01.2020 07:00
nioh 2 bohater
1020V

Nioh 2 zostaje ulepszony dzięki graczom. Twórcy przedstawiają zmiany

Team Ninja prężnie przygotowuje się do nadchodzącej premiery Nioh 2 dopracowując wszelkie aspekty gry. W ulepszeniach swój udział mają sami gracze.

W 2017 roku gracze pokochali piekielnie wymagające przygody samuraja, który wybijał kolejne kreatury oraz japońskich wojowników (średnia na poziomie 88%). Na początku 2020 roku będziemy mogli ponownie zatopić się w męczącej i satysfakcjonującej rozgrywce – tym razem przenosząc się do wydarzeń sprzed pierwszej odsłony.

Team Ninja dopracowuje wszelkie aspekty Nioh 2 przed marcową premierą. Dzięki otwartej becie, która miała miejsce w listopadzie zeszłego roku, zaimplementowanych zostanie kilka istotnych modyfikacji, które wpłyną na jakość gry.

Tom Lee, dyrektor kreatywny Nioh 2, podzielił się listą zastosowanych zmian. Dzięki informacjom zwrotnym deweloperzy pod lupę wzięli dostosowanie poziomu trudności oraz ułatwienie korzystania z ataków bohatera, modyfikacje w trybie samouczka czy system kar dla graczy. Nie pominięto także rozwiązań, które wpłyną na płynność rozgrywki, system kierowania bohaterem, prowadzenie kamery, zachowania przeciwników czy poprawę działania UI.

Twórca nie ukrywał, że jeszcze wiele aspektów rozgrywki zostanie dopracowanych:

"To tylko kilka z wielu ulepszeń, które wprowadzamy, ponieważ będziemy również rozszerzać i ulepszać elementy samouczka, dopracowywać akcję i projektowanie poziomów, oferować nowe ustawienia do systemu tworzenia postaci, ulepszać UI, dźwięk, tryb online i wiele innych... Nie trzeba dodawać, że przeczesujemy każdy aspekt gry, wyostrzając każdy szczegół, aby zapewnić, że końcowy produkt zostanie przetestowany pod kątem Twojej przyjemności w nadchodzących miesiącach."
 

Miejmy nadzieję, że w marcu będziemy spędzać długie godziny nad kolejną satysfakcjonującą historią. Przed Team Ninja wymagające zadanie – nie tylko sprostanie wysokim oczekiwaniom graczy, ale i rywalizacja z innymi tytułami, które mają premierę w podobnym czasie (Final Fantasy 7 Remake, Doom Eternal, Resident Evil 3 Remake, Cyberpunk 2077).

Na naszym serwisie przeczytacie także o Nioh 2:

Źródło: https://wccftech.com/upcoming-nioh-2-changes-framerate

Tagi: Koei Tecmo NiOh 2 Team Ninja