Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.12.2019 12:02
Nioh 2
863V

Nioh 2. Gracze są zadowoleni z obecnego stanu gry

Studio Team Ninja udostępniło wyniki ankiety, w której głosowały osoby mające styczność z otwartą betą gry Nioh 2.

Nioh 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier w następnym roku kalendarzowym. O produkcji pierwszy raz usłyszeliśmy podczas targów E3 w 2018 roku - Sony przygotowało idealną niespodziankę dla fanów pierwszej odsłony soulslike'a.

Od tego czasu, studio Team Ninja, odpowiedzialne za ów produkcję, pracuje pełną parą nad swoim projektem. 1 listopada rozpoczęły się otwarte beta-testy na konsoli PlayStation 4, podczas których każdy chętny gracz mógł wypróbować Nioh 2 i opisać swoje wrażenia na ankiecie stworzonej przez Team Ninja. Ankieta została podzielona na 7 kategorii, z których każda opisywała inny element rozgrywki. Gracze mieli za zadanie zaznaczyć jedną z trzech opcji - pozytywny, umiarkowany lub negatywny odbiór.

Jak zaraz zobaczycie, Nioh 2 jest najbardziej chwalone za wyśmienitą kwestię dźwiękową, która jeszcze bardziej pozwala wczuć nam się w klimat. W chwili obecnej, najgorzej wypada kwestia podstawowych akcji - Team Ninja zapowiedział już zmiany i chce, aby każdy zrozumiał ich produkcję.

Nioh 2 zadebiutuje 13 marca następnego roku na konsolach PlayStation 4.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gematsu.com

Tagi: Koei Tecmo NiOh 2 Team Ninja