Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2020 01:55
Sony PS5
5418V

Sony na CES 2020. Japończycy pokażą PS5? Oglądajcie z nami konferencję

Sony wielkimi słowami zapowiadało swoją konferencję na CES 2020. Trudno powiedzieć, na jakie atrakcje możemy liczyć, ale pewne jest jedno – nie będziemy się nudzić. Zamierzacie oglądać wydarzenie? Zapraszamy na PPE do wspólnego komentowania show.

Sony jeszcze w 2019 roku zapowiedziało swoje wystąpienie na CES 2020 wymownym „Nadchodzi przyszłość”. Firma potwierdziła, że podczas wydarzenia zostanie pokazana „wizja przyszłości, w której kreatywność i technologia jeszcze mocniej splatają się, stając się źródłem nowych odczuć i emocji”.

Te słowa zostały odebrane jednoznacznie przez wielu graczy: nadchodzi prezentacja PS5. Czy jest to możliwe? Trudno tak naprawdę powiedzieć, jednak od ponad tygodnia fani marki PlayStation wprost domagają się pokazania urządzenia.

Japończycy mogą wykonać kilka ruchów – ujawnić konsolę, zaprosić na pełny pokaz (w lutym?) lub przemilczeć sprawę. Jedno jest pewne: na konferencji zobaczymy kilka nowych urządzeń przygotowanych przez inżynierów Sony.

Na pewno będą nowe telewizory, smartfony oraz... Wszystko może się wydarzyć. Konferencja Sony rozpocznie się o godzinie 2:00 (z poniedziałku na wtorek), więc jeśli możecie oglądać – zapraszamy w nasze skromne progi.

Więcej ciekawych informacji z CES 2020:

Źródło: Sony

Tagi: ces 2020 playstation playstation 5 ps5 Sony sony ces