Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2020 22:55
AMD CES 2020
980V

AMD na CES 2020. Co pokaże producent?

Na CES 2020 odbędzie się kilka ciekawych wystąpień, a pokaz AMD rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 23:00. Na wydarzeniu nie zabraknie nowoczesnych urządzeń, więc jeśli macie ochotę oglądać show... Zapraszamy w nasze skromne progi.

6 stycznia o godzinie 23:00 rozpocznie się konferencja AMD na CES 2020. Wydarzenie może być interesujące nie tylko dla fanów rozgrywki na PC, ponieważ nie możemy zapomnieć, że to właśnie podzespoły tej korporacji wylądują w PS5 i Xbox Series X.

Czego możemy się spodziewać? Szczegółów dotyczących nowych procesorów, a może nawet prezentację grafiki na architekturze RDNA2? W ostatnich dniach pojawiło się wiele plotek, które zwiastują bardzo interesujące wydarzenie.

W swoim czasie pojawiły się przecieki, według których na pokazie AMD pojawi się Phil Spencer – szef marki Xbox miałby ujawnić ostateczne szczegóły dotyczące specyfikacji Xbox Series X i choć Phil podgrzał atmosferę pokazując SoC konsoli... To jednocześnie potwierdził, że znajduje się dzisiaj w Redmond .

Jedno jest pewne – AMD na pewno pokaże kilka nowych urządzeń, które mogą trafić w gust naszej publiki. Zamierzacie oglądać? Zapraszamy w nasze skromne progi.

Więcej ciekawych informacji z CES 2020:

Tagi: amd amd ces 2020 ces 2020