Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.01.2020 15:17
Fallout 76
885V

Fallout 76 - Bethesda wprowadzi nową lokacje do swojej gry

Twórcy Fallout 76 przedstawili nową lokację, która będzie dostępna wraz z rozszerzeniem Wasterlands.

Studio Bethesda, odpowiedzialne za najnowszą odsłonę serii Fallout, Fallout 76, opublikowało informacje dotyczącą nowej lokacji, która będzie dostępna wraz z nadchodzącym rozszerzeniem Wasterlands.

Rozszerzenie po raz pierwszy doda do gry ludzkich NPC, którzy potrzebują miejsca, w którym mogliby żyć. W tym celu została zaprojektowana Watoga, w której pierwsze ludzkie postacie będą mieszkać. Bethesda udostępniła pierwsze zrzuty ekranów i małą notkę:

Watoga, miasto przyszłości, przewiduje tętniącą życiem metropolię, na której można chodzić po ulicach, które są wolne od nielegalnie zaparkowanych samochodów, ruchu i wypadków drogowych. Miasto zbudowane jest na bazie ogromnej serii zautomatyzowanych systemów garażowych, które pozwalają mieszkańcom wysadzać samochody i przechowywać je, dopóki nie będą ponownie potrzebne.

Mimo, że Fallout 76 okazał się być klapą, Bethesda nie ma zamiaru łamać obietnic - popremierowe wsparcie nadal trwa. Warto dodać, że od 9 do 13 stycznia odbędzie się wydarzenie, podczas którego gracze mogą dostać za wykonywanie czynności podwójne punkty doświadczenia.

Warto przeczytać:

Źródło: pcgamer.com

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76