Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.01.2020 14:29
Wiedźmin 3
5837V

Mod do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wprowadza bardzo szczegółowe twarze bohaterów

Na portalu nexusmods pojawiła się ciekawa modyfikacja, która dodaje wiele szczegółów do twarzy ważnych postaci.

Modderzy pracują pełną parą nad zmodyfikowaniem rozgrywki jak i tekstur w Wiedźmin 3: Dziki Gon - do gry powróciło wiele osób po udanej premierze serialu Wiedźmin od platformy Netflix, dzięki czemu twórczość modderów jest często pobierana, co ich jeszcze bardziej napędza do tworzenia nowych treści.

Powstał już mod wprowadzający Henry'ego Cavilla (serialowego Geralta) oraz Anye Chalotrę (serialową Yennefer), czy też zostały stworzone nowe zestawy tekstur wysokiej rozdzielczości. Przyszedł czas na dodanie nowych szczegółów na twarzy głównych bohaterów.

Użytkownik o pseudonimie Tahril wprowadził modyfikację, która upiększa twarze postaci - modder dokonał edycji tekstur, aby poprawić głębokość i dodać więcej szczegółów. Co jednak najważniejsze, przy tym zabiegu udało się zachować oryginalność twarzy - nie została ona zniekształcona i nadal przypomina pierwotny wygląd. 

Modder udostępnił zrzuty ekranu, na których możecie obejrzeć zmiany - jak zaraz zobaczycie, twarze wyraźnie posiadają więcej szczegółów. Modyfikację pobierzecie po kliknięciu w ten link, a sama instalacja jest bardzo prosta.

Więcej interesujących modyfikacji do Wiedźmina 3:

Źródło: dsogaming.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon