Iza Łęcka Iza Łęcka 02.01.2020 11:35
Jaskier Open’er Festival
1205V

Jaskier na Open’er Festival? Fani chcą usłyszeć "Grosza daj Wiedźminowi" ze sceny

Na początku był to wyłącznie żart kilku internautów, ale teraz sprawa nabiera większego rozmachu. Już 70 tysięcy fanów muzyki chce usłyszeć „Grosza daj Wiedźminowi” na Open’er Festival. Netflix może zadbać o ciekawą promocję.

Od premiery „Wiedźmina” cały świat śpiewa „Grosza daj Wiedźminowi”. W Sieci znajdziecie dziesiątki przeróbek, memów oraz najróżniejszych grafik wychwalających piosenkę z najnowszego serialu platformy Netflix.

Fani ballady na początku dla żartu stworzyli wydarzenie na Facebooku zatytułowane „Jaskier na Open'er 2020”, które szybko zostało podchwycone przez szerokie grono widzów i pomysł nabrał większego rozmiaru. Już ponad 70 tysięcy entuzjastów piosenki jest zainteresowanych wysłuchaniem takiego koncertu podczas popularnego festiwalu muzycznego.

Jak podają sami zainteresowani – ze strony organizatorów nadal brakuje odpowiedzi – jednak wystosowano już oficjalną prośbę, którą może zainteresować się sam Netflix. Platforma w ubiegłym roku na Open’er Festival promowała trzeci sezon „Stranger Things”, a osoby odwiedzające wydarzenie mogły spotkać aktorów serialu.

Chcielibyście uczestniczyć w takim koncercie? Zainteresujcie się specjalnym eventem. Wydarzenie zyskuje na popularności – wczoraj ballada Jaskra elektryzowała prawie 55 tysięcy fanów, ale odezwa trafiła na Reddit, gdzie również została ciepło przyjęta.

Netflix wielokrotnie udowodnił, że w akcjach promocyjnych działa niezwykle sprawnie, więc może i tym razem zostaniemy pozytywnie zaskoczeni?

Na naszym serwisie znajdziecie więcej informacji o "Wiedźminie" od Netflix:

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/wiedzmin-jaskier-opener-2020-netflix-koncert-festiwal-muzyczny-1577955361

Tagi: grosza daj wiedźminowi jaskier open'er festival Wiedźmin