Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.01.2020 10:25
PS Plus styczeń Frantics
2532V

PS Plus w styczniu z powtórką w Azji i inną grą na Bliskim Wschodzie

Trudno nazwać styczniową ofertę PlayStation Plus wyjątkowo udaną. Szczególnie narzekają na nią mieszkańcy Azji, którzy otrzymali ponownie ten sam tytuł.

W przypadku rynków azjatyckich styczniowa oferta PS Plus okazuje się rozczarowaniem. Chodzi o fakt, że Goat Simulator był już oferowany w azjatyckim PS Plus w poprzednich latach.

Co ciekawe - państwa z obszaru Bliskiego Wschodu otrzymują w styczniu inną ofertę PS Plus. Zamiast Goat Simulator mieszkańcy krajów z tego regionu dostają Frantics, czyli kolekcję minigierek, będących częścią PlayLink, stworzonych przez studio NapNok Games we współpracy z Sony XDev. Frantics oferowane jest z towarzyszącą produkcji apką smartfonowną, którą wykorzystujemy do zabawy.

Pojawiły się już spekulacje, że ponowne oferowanie przez Sony na rynkach azjatyckich Goat Simulator jest błędem i że mimo wszystko japońska korporacja zaoferuje 7 stycznia w Azji Frantics. Nic nie zostało jeszcze jednak oficjalnie potwierdzone.

Przypominam, że drugim tytuł, dostępnym we wszystkich regionach, gdzie oferowany jest program PS Plus, jest Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a, czyli wydawnictwo z 2015 roku. Gry w ramach styczniowego PS Plus zostaną udostępnione dopiero 7 stycznia.

Źródło: https://twistedvoxel.com/ps-plus-january-2020-lineup-asia/

Tagi: playstation plus plus ps plus styczeń