Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2020 16:33
Małgosia i Jaś
977V

Małgosia i Jaś na zwiastunie. Przerażająca wizja znanej historii

Pod koniec stycznia w kinach pojawi się „Małgosia i Jaś”, jednak tym razem znana baśń o dwójce dzieci nie trafi w gust najmłodszych. Oz Perkins zajął się stworzeniem horroru i najnowszy zwiastun filmu wygląda zdumiewająco dobrze.

„Małgosia i Jaś” (nie „Jaś i Małgosia”) to najnowsza produkcja Oza Perkinsa – reżyser i scenarzysta pracował także przy „Zło we mnie”, „I Am the Pretty Thing That Lives in the House” oraz „Chłód nadchodzi nocą”, a wcześniej miał okazję wystąpić w między innymi „Legalnej Blondynce”.

Perkins oczywiście korzysta ze znanej historii Braci Grimm, ale w samej opowieści znajdziemy wiele nowych wątków, a samo „poszukiwanie jedzenia” przez rodzeństwo to w zasadzie wyłącznie początek wydarzeń. Jak się za chwilę przekonacie – później jest znacznie ciekawiej.

Trzeba przyznać, że taka wizja wygląda naprawdę interesująco. Trudno powiedzieć, jak w ostateczności będzie prezentować się atmosfera, ale na pewno warto śledzić pierwsze recenzje – może to być spora niespodzianka pierwszych miesięcy 2020 roku.

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Małgosia i Jaś trailer zwiastun