Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.01.2020 18:05
darksiders
967V

Darksiders, Darksiders 2 i Steep za darmo do odebrania w Epic Games Store

Epic Games Store rozdaje kolejne prezenty - tym razem, z okazji Nowego Roku możemy przypisać aż trzy produkcje.

Epic Games Store nie skończył rozdawać gry za darmo. Tym razem, Tim Sweeney postanowił oddać do naszej dyspozycji dwa tytuły z kultowej serii Darksiders oraz Steep. Warto zaznaczyć, że obie gry z serii Darksiders są odmłodzone przez twórców, dzięki czemu możemy spodziewać się dobrej oprawy graficznej.

Pierwszą grą jest Darksiders: Warmastered Edition, podczas której nasz główny bohater, Jeździec Apokalipsy (Wojna), zostaje oskarżony o złamanie świętego prawa dotyczącego Nieba a Piekła. Protagonista zostaje zaprowadzony przez sąd, który uznaje go za winnego i odbiera mu wszelkie moce. Grę pobierzecie po kliknięciu tutaj.

Drugą grą jest Darksiders II: Deathinitive Edition, w której znajduje się pełna zawartość Darksiders II. Gra również została podrasowana i przystosowana do obecnych standardów - ulepszono silnik i zbalansowano rozgrywkę. Podczas rozgrywki ponownie wcielamy się w Jeźdźca Apokalipsy - tym razem w Śmierć. Grę pobierzecie po kliknięciu tutaj.

Trzecią, a zarazem ostatnią grą jest Steep, w której wcielamy się w ekstremalnego zawodnika niebojącego się żadnych wyzwań. Podczas rozgrywki, przemierzamy wraz z naszą postacią otwarty świat Alp - twórcy gwarantują emocjonującą zabawę. Grę pobierzecie po kliknięciu tutaj.

Wymienione powyżej produkcje możecie przypisać do swojego konta do 9 stycznia godziny 17:00.

Źródło: Epic Games Store

Tagi: darksiders Darksiders II Darksiders: Warmastered Edition epic games store steep THQ THQ Nordic vigil games