Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.12.2019 16:19
God of War 2
4445V

God of War 2 na prezentacji PS5? Cory Barlog potwierdza przyjazd na imprezę, więc fani oczekują zapowiedzi

Nadal nie możemy potwierdzić, jaki sprzęt zaprezentuje Sony na CES 2020, ale na imprezie pojawi się Cory Barlog. Twórca najnowszego God of War liczy, że na wydarzeniu zobaczy sporo robotów.

Od ubiegłego tygodnia w Sieci możecie natrafić na dwa stanowiska: entuzjaści PS5 zwiastują prezentację konsoli na CES 2020, a pesymiści wyśmiewają teorie i wyczekują na pokaz nowych smartfonów oraz kolejnych telewizorów. Możemy mieć pewność, że Sony coś na pewno pokaże na zbliżającym się wydarzeniu i na imprezie pojawi się Cory Barlog.

Twórca od dawna nie potwierdził swojego nowego projektu, ale nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, gdy SIE Santa Monica Studio pewnego dnia pokaże God of War 2 lub God of War Ragnarok. Zespół od dawna pracuje nad tajnym projektem, a tuż po premierze God of War szukało deweloperów, którzy będą gotowi do pracy nad kolejną przygodą z bogami w roli głównej. Gra z PS4 kończy się także w taki sposób, że w zasadzie kontynuacja jest pewniakiem.

Cory Barlog potwierdził swoje przybycie na CES 2020, na którym podobno (podkreślam: to nadal nie jest potwierdzone) zobaczymy PS5. Nie musieliśmy długo czekać na wypowiedzi graczy, którzy liczą na pokaz God of War.

W sumie trzeba przyznać jedno – byłaby to ciekawa sytuacja, ponieważ Microsoft pokazał Xbox Series X z Hellblade 2, a Sony przedstawi światu PlayStation 5 z God of War 2? Brzmi jak dobry plan. Konferencja Sony na CES 2020 odbędzie się 6 stycznia.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić informacje o PlayStation 5:

Źródło: Twitter

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment