Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.12.2019 10:00
GTA 6 plotka odnośnie do miejsca akcji
5717V

GTA 6. Rockstar mógł ujawnić miejsca akcji wyczekiwanej kontynuacji serii

Plotki na temat GTA 6 pojawiają się w Internecie bardzo często i nie można się temu dziwić, albowiem mówimy o wyjątkowo gorącym tytule. Zapalnikiem do ostatnich spekulacji okazał się sam Rockstar!

GTA 6 to bez dwóch zdań jedna z bardziej wyczekiwanych, niezapowiedzianych gier. Sama seria jest prawdopodobnie najbardziej kultową w historii branży, więc ciężko się temu dziwić. Oczekiwania są podsycane przez coraz to nowsze plotki, które trafiają do Internetu. Jedne z mniej, a drugie z bardziej wiarygodnych źródeł.

Prowodyrem powstania ostatniej było samo studio, które odpowiada za tworzenie cyklu. Jak ma to miejsce rokrocznie, Rockstar obdarował swoich pracowników prezentami świątecznymi. Wiele z tych zestawów zostało sfotografowanych i zamieszczonych w sieci. Gracze bardzo szybko zauważyli, że prócz wielu znanych symboli z projektów studia, dwa loga zostały zamieszczone na flagach Kolumbii i Jamajki!

I choć te kolumbijskie rozdawane były już w zeszłym roku, to barwy Jamajki pojawiają się pierwszy raz. Czego by nie mówić, pokrywa się to z dwiema najczęściej powtarzanymi plotkami, odnośnie do gry. Po pierwsze, Grand Theft Auto 6 będzie rozgrywało się w kilku regionach, a po drugie, jeden z nich ma mieścić się w Ameryce Południowej

Oba te kraje wydają się logiczne, pod kątem fabuły serii i ich historii w związku ze zorganizowaną działalnością. Na ten moment możemy jednak jedynie spekulować, albowiem nie zapowiada się, abyśmy w najbliższym czasie mieli poznać jakiekolwiek informacje na temat ewentualnej kontynuacji. Co więcej, odznaki mogą przecież dotyczyć zupełnie innego, również niezapowiedzianego projektu- nie należy więc brać tego za pewnik, a jedynie pewną spekulację

Więcej o ewentualnej kontynuacji przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.vgr.com/rockstar-holiday-accidentally-revealed-gta-6-setting/

Tagi: Grand Theft Auto 6 GTA 6 gta VI Rockstar