Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.12.2019 11:15
GTA 5
6722V

GTA 5. Gracze odkrywają kolejne aspekty gry - Rockstar zaprojektował realistyczne zanieczyszczenie światłem

Użytkownik Reddita odkrył ciekawostkę, w której możemy zauważyć staranne zaprojektowanie świata przez studio Rockstar Games.

Mimo, że Grand Theft Auto V zadebiutowało ponad 6 lat temu, gracze nadal odkrywają ciekawe smaczki. Twórcy serii, Rockstar Games, są znani z dopracowywania swoich produkcji i umieszczania w nim różnych ciekawostek - niedawno, społeczność gry odkryła nowy aspekt świata wykreowanego na potrzeby gry - zauważyli oni realistyczne zanieczyszczenie światłem w mieście, gdzie rozgrywa się akcja GTA 5, czyli w Los Santos.

Owy aspekt zauważył w pierwszej kolejności użytkownik Reddita o pseudonimie ChanDanGreen99, który w swoim poście zamieścił dwa zdjęcia prezentujące niebo w nocy - pierwsze zdjęcie zostało wykonane w mieście, a drugie na wzgórzu poza miastem. Na pierwszym zdjęciu niebo jest mniej wyraźne, co pokazuje tylko, że Rockstar Games zadał sobie trud w szczególnym zaprojektowaniu nieba i zanieczyszczenia światła. 

Odkryty aspekt świadczy o tym, że GTA 5 nadal jest bardzo popularne. Na serwerach Rockstara bawi się masa osób i nic nie zapowiada na to, aby liczby się zmniejszyły. Studio odpowiedzialne za serię tworzy kolejną odsłonę, która powinna zostać oficjalnie zaprezentowana w nadchodzącym roku.

Warto przeczytać:

Źródło: vgr.com

Tagi: Grand Theft Auto V Rockstar Rockstar North