Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.12.2019 15:49
Keanu Reeves
1620V

Keanu Reeves zawita do naszego pokoju. Zapowiedziano nowe figurki z Cyberpunk 2077

McFarlane Toys zapowiedziało trzy figurki prezentujące V oraz Johny'ego Silverhanda, w którego wcieli się Keanu Reeves.

Premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier 2020 roku, Cyberpunk 2077, zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji, przez najbliższe tygodnie będziemy zasypywani materiałami promocyjnymi, których cel jest jeden - zachęcić graczy do kupna gry.

Niedawno, studio odpowiedzialne za CP 2077, CD Projekt Red, podpisało umowę z McFarlane Toys, która zajmie się tworzeniem figurek. Wiemy już, że produkcja od rodzimego studia trafi na rynek w edycji kolekcjonerskiej, w której oprócz gry i innych gadżetów, znajdziemy obszerną figurkę przedstawiającą głównego bohatera o imieniu V na motocyklu. Nie będzie to jednak jedyna możliwość zmodernizowania naszego pokoju o figurkę z Cyberpunk 2077.

McFarlane Toys zapowiedziało trzy figurki - dwie z nich będą mniejszych rozmiarów, ponieważ mają wysokość 18 cm - przedstawiają one V w męskiej wersji oraz naszego mentora, Johny'ego Silverhanda, w którego wcieli się zasłużony aktor Keanu Reeves. Obie figurki mają 22 punkty artykulacji i będą kosztować 25 dolarów, co w przeliczeniu daje niecałe 100 złotych.

Trzecia figurka przedstawia Keanu Reevesa grającego na gitarze - tym razem, jest ona nieco większa - jej wysokość osiągnie około 30 cm i będzie pozbawiona punktów artykulacji. Większy Silverhand został wyceniony na 40 dolarów, czyli lekko ponad 150 złotych.

Jak pamiętamy, figurki z Wiedźmina osiągnęły ogromny sukces - czy taki sam los spotka Cyberpunka 2077?

Dzięki za link RasMass!

Źródło: naekranie.pl

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077