Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.12.2019 13:10
Venom z występem Spider-Mana
1078V

Venom 2. Tom Holland może wystąpić w filmie jako Spider-Man

Sony może szykować świetny crossover do drugiej części Venoma! Tom Holland jest rzekomo w trakcie rozmów z wydawcą, aby zagrać w nadchodzącym filmie jako Spider-Man.

"Venom" okazał się kasowym hitem, więc nie może dziwić, że Sony bardzo szybko przeszło do tworzenia kontynuacji. O samej fabule słyszeliśmy już sporo, a pewną zajawkę odnośnie do niej otrzymaliśmy w scenie po napisach pierwszej części, gdzie pokazany został znany antagonista. 

Teraz wiele wskazuje na to, że w filmie może być nam dane zobaczyć Toma Hollanda w roli Spider-Mana! Jak donosi wiele niezależnych od siebie źródeł (z TheGWW oraz The Hook na czele), trwają już rozmowy pomiędzy samym aktorem a wydawcami Venoma, czyli Sony. Jeśli informacje są prawdziwe, to można wnioskować, że wszystko zostało już dogadane na wyższych szczeblach. 

Na ten moment nie wiadomo wiele na temat ewentualnego występu. Najprawdopodobniej miałoby to być coś na wzór małego, epizodycznego pojawienia się Petera Parkera- choćby w scenie po napisach, która otworzyłaby nowy rozdział po dobiegnięciu końca praw do Spider-Mana w MCU.  

Oczywiście doniesienia te należy przyjmować ze sporym dystansem, albowiem ostatecznie mogą się okazać zaledwie fałszywym przeciekiem. Niemniej, wizja wydaje się całkiem realna i bardzo ciekawa

Interesujesz się ekranizacjami komiksów? Sprawdź koniecznie:

Źródło: https://thehooksite.com/tom-holland-is-in-talks-to-join-venom-2/

Tagi: andy serkis Spider-Man Tom Holland Venom