Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.12.2019 09:15
What If...? z drugim sezonem
798V

What If...? Kevin Feige potwierdził drugi sezon i liczbę odcinków nadchodzącej animacji Marvela

Jak przekazał Kevin Feige, studio już pracuje nad drugim sezonem nadchodzącego serialu animowanego z uniwersum Marvela. Poznaliśmy także planowaną liczbę odcinków.

"What If...?" to bardzo ciekawy, animowany projekt, który zadebiutuje na Disney Plus. Serial ma mieć budowę antologiczną, więc każdy odcinek przedstawi inną, alternatywną historię z rozległego uniwersum Marvela. Co ważne, choć bohaterowie będą wykreowani komputerowo, to głosu użyczą im aktorzy z MCU.

Jakiś czas temu prezes studia, Kevin Feige, poinformował, iż pierwszy sezon, zaplanowanej na lato 2021 premiery, będzie liczył równe 10 odcinków. Co więcej, przekazano, iż premierowy epizod skupi się na postaci Peggy Carter, którą możemy znać z dwóch sezonów serialu oraz pierwszego filmu "Kapitan Ameryka". 

Teraz dowiedzieliśmy się także, że trwają prace również nad drugim sezonem! Ów, tak jak debiutancki, ma mieć dziesięć odcinków. Informację przekazał sam Feige, w rozmowie z Buzzfeed Brazil:

Jestem niezmiernie szczęśliwy, że robimy "What If...?" na Disney Plus, widziałem już większość odcinków. Mamy dziesięć na pierwszy sezon i już pracujemy nad kolejnymi dziesięcioma do drugiego sezonu. 

Wygląda na to, że szykuje się nam coś dłuższego i pozostaje się jedynie cieszyć. Jeśli ekranizacje będą chociaż po części tak dobre i angażujące, jak pierwowzory, to nie mamy się co martwić o poziom rozrywki

Więcej o Marvelu przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/tv/marvel/what_if/what-if-season-1-to-be-longer-than-other-mcu-disney-shows-season-2-already-in-development-a172330

Tagi: Disney Disney Plus Kevin Feige Marvel What If...?