Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2019 18:28
Superman Red Son
1782V

Superman: Red Son na pierwszym zwiastunie. Materiał pokazuje nową wizję superbohatera

Na początku 2020 roku zadebiutuje „Superman: Red Son”, czyli animacja prezentująca alternatywną wizję świata. Co by było, gdyby Superman jako dziecko wylądował w ZSRR? Zobaczcie pierwszy zwiastun.

„Superman: Red Son” to amerykański komiks przygotowany przeze Marka Millara, który w 2003 roku został opublikowany przez DC Comics – w Polsce premiera odbyła się dopiero w 2015 roku. DC na początku zaoferowało widzom trzyczęściową miniserię w ramach cyklu Elseworlds, ale następnie zebrano wszystko w zbiorczy komiks. Wydarzenia przedstawiają alternatywną wizję świata, w której Superman jako dziecko trafił do ZSSR. Opowieść składała się z trzech części: „Początki”, „Dominacja” i „Zmierzch”.

Warner Bros. oraz DC postanowiły przenieść „Czerwonego Syna” na animację, która zadebiutuje na początku 2020 roku. Dzisiaj opublikowano pierwszy zwiastun – podczas prezentacji zobaczycie Supermana, Wonder Woman oraz Batmana.

Premiera „Superman: Red Son” odbędzie się na początku 2020 roku, ale najwidoczniej Warner Bros. nie zdecydowało się na premierę w kinach – widzowie mogą szykować się na debiut na Blu-ray lub w wersji cyfrowej. Pewnie historia szybko trafi na HBO Max.

Polecamy także nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: animacja DC Superman Superman: Red Son Warner Bros.