Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.12.2019 11:30
MCU z kolejnymi crossoverami za jakiś czas
3998V

Marvel Cinematic Universe. Kevin Feige sugeruje, że czeka nas kolejny crossover na miarę Avengers

Choć ciężko będzie przebić "Avengers: Koniec gry", to Kevin Feige zasugerował, że za jakiś czas możemy dostać film z rozmachem na podobną skalę. 

Wielu fanów jest przekonanych, że przeżycie, które towarzyszyło przy seansie "Avengers: Koniec gry" było jednorazowe i niepowtarzalne. Cóż, ciężko się temu dziwić- pierwszy raz w historii mieliśmy do czynienia ze zwieńczeniem tylu filmów i na taką skalę.

Wygląda jednak na to, że Kevin Feige nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Jeden z głównych twórców MCU zdradził, że podobny crossover może pojawić się ponownie za jakiś czas:

Tak, chodzi mi o to, że MCU jest ze sobą połączone, ale naprawdę skupiamy się teraz na pojedynczych filmach. Zamierzamy stworzyć najlepszą "Czarną Wdowę", jaką tylko się da, najlepszych "The Eternals" jakich możemy, najlepszego Shang-Chi, Doctora Strange'a, Thora, Kapitan Marvel, Czarną Panterę... Jasne? I rozwijać ich historię. Ale po tym, tak, zawsze fajnie jest widzieć, jak bohaterowie spotykają się na jednym, głównym planie. Obiecuję Wam, że coś się dzieje.

Jak można odczytywać takie słowa? Szef Kinowego Uniwersum Marvela najprawdopodobniej miał na myśli, że już przy okazji filmów, które zadebiutują w 2020, budowana będzie baza pod coś większego! Podczas cytowanej rozmowy dodał jeszcze jedną rzecz, w kontekście "The Eternals":

Eternals wiedzą o istnieniu Avengers, ale Avengers nie wiedzą wiele o Eternals... Jeszcze.

Trzeba przyznać, że ostatni wyraz w wypowiedzi daje dużo do myślenia i pozwala puścić wodze fantazji. Jak będzie w rzeczywistości? Cóż, o tym przekonamy się prawdopodobnie już w przyszłym roku, a być może nawet przy okazji debiutującego "Black Widow".

Interesujesz się projektami Marvela? Przeczytaj też:

Źródło: https://www.cinemablend.com/news/2486774/mcu-master-plan-another-avengers-style-team-up-movie-well-under-way-kevin-feige-says

Tagi: Avengers: Endgame Disney Kevin Feige Koniec gry Marvel