Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.12.2019 11:26
Netflix what we watched
803V

Netflix z serią What We Watched 2019 - platforma podsumowuje najlepsze momenty w swoich filmach/serialach

Netflix rozpoczął ciekawą serię zestawień zatytułowaną What We Watched 2019, w której przedstawiają najlepsze urywki ze swoich seriali i filmów w danej kategorii.

Trwający jeszcze rok dobiega końca. Wiele platform i deweloperów postanawia podzielić się swoimi analizami i zestawienie tegorocznymi - taką samą drogę obrała jedna z najpopularniejszych na świecie platform strumieniowych służących do oglądania różnych filmów oraz seriali. Netflix wystartował z serią What We Watched 2019, w której przedstawiają najlepsze momenty z danej kategorii.

Przez dwa dni pojawiły się takie kategorie jak - porady od mamy, najlepsze stand upy, najlepsze sceny walki, najlepsza kinematografia, najsłodsze momenty par oraz najbardziej emocjonalne momenty. Co ciekawe, scena bankietowa w Wiedźminie od Netfliksa została uznana za jedną z najbardziej interesujących starć w zestawieniu "najlepsze sceny walki". W innych zestawieniach nie brakuje takich hitów jak Stranger Things czy też Sex Education.

W tym miejscu warto przypomnieć, że niedawno swoją premierę miał serialowy Wiedźmin od Netfliksa - krytycy nie chwalą produkcji, ale osoby oglądające już tak - na portalu IMDb, serial ma obecnie ocenę 8.7 na bazie ponad 122 tysięcy opinii.

Warto przeczytać:

Źródło: YouTube

Tagi: Netflix what we watched 2019 wiedźmin od netflix