Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.12.2019 10:30
Dragon Ball Z: Kakarot zwiastun
1222V

Dragon Ball Z: Kakarot. Vegito wkracza do akcji na nowym zwiastunie produkcji

Do Internetu trafił właśnie zupełnie nowy zwiastun z bardzo wyczekiwanej produkcji, która oparta będzie o uniwersum Smoczych Kul. 

Dragon Ball Z: Kakarot to projekt, na który bardzo mocno czekają oddani fani kultowej mangi. Wszyscy liczą na to, że wreszcie pojawi się gra, która pozwoli nam przemierzać tak lubiany świat, w otwartej konwencji, a eksploracja będzie przyjemnością. 

Na ten moment bardzo wiele na to wskazuje, albowiem materiały, które są nam prezentowane, malują właśnie taki obraz gry. Podobnie jest w przypadku najnowszego zwiastuna, który zaprezentowano podczas wydarzenia Jump Festa 2020 w Japonii. Przedstawiono nań kilka ważnych scen z anime (przeniesionych do świata gry) oraz wyrywkowe elementy rozgrywki. 

Wielką gratką dla fanów będzie, bez wątpienia, możliwość obejrzenia kilkunastu sekund Vegito w akacji. Fuzja Son Goku i Vegety, do której użyto specjalnych kolczyków Potara, od zawsze wywoływała mnóstwo pozytywnych emocji. Sprawdźcie sami, co tym razem pokazali nam ludzie z Bandai Namco:

Więcej o nadchodzącym tytule przeczytasz poniżej:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/12/dragon-ball-z-kakarot-gameplay-trailer-jump-festa-2020/

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot