Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2019 16:59
PT Norman Reedus
2528V

PT od Hideo Kojimy ponownie zachwyca. Gracz odkrył głównego bohatera dema z PS4

Legenda PT wciąż trwa. Gracze nadal rozbierają na części pierwsze wersję demonstracyjną Silent Hills od Hideo Kojimy i najnowsze znalezisko pozwoliło odkryć kolejny sekret. Głównym bohaterem od początku był Norman Reedus.

Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza) od Hideo Kojimy zostało ujawnione w 2014 roku i od pięciu lat gracze szukają nowych sekretów ukrytych w krótkiej, choć efektownej, wersji demonstracyjnej. PT prezentowało akcję z perspektywy bohatera, więc nie wiedzieliśmy kim tak naprawdę kierujemy, ale sytuację rozjaśnił Lance McDonald.

Gracze od początku kierowali Normanem Reedusem, który oczywiście pojawiał się na końcu wersji demonstracyjnej, ale nie mieliśmy pewności, czy mężczyzną krzątającym się po tajemniczym mieszkaniu jest właśnie Reedus.Jak widać Norman Reedus musiał już w 2013-2014 roku pojawić się w studiu Kojimy, by specjaliści od Japończyka mogli zeskanować jego twarz. Jak wiadomo ich współpraca trwała nawet po zamknięciu przez Konami projektu – aktor jest głównym bohaterem Death Stranding.

Sytuacja jest jednak ciekawa z jeszcze jednego powodu – według ostatnich plotek Kojima ma wrócić do Silent Hills, jednak tym razem gracze nie wcielą się w Reedusa.

Więcej o pracy Hideo Kojimy znajdziecie na naszej stronie:

Źródło: https://www.vg247.com/2019/12/12/p-t-secrets-death-strandings-norman-reedus/

Tagi: Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza)