Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.12.2019 18:04
Google Stadia
842V

Google Stadia z wyczekiwaną funkcją - osiągnięcia już dostępne

Google wprowadza wyczekiwaną funkcję do swojej platformy, czyli osiągnięcia. Gracze narzekają na funkcjonalność.

Premiera Google Stadia nie była udana - platforma, oprócz problemów z prawidłowym funkcjonowaniem serwerów, nie posiadała podstawowych funkcji, takich jak np. osiągnięcia. Google szybko stara się poprawić funkcjonalność swojej platformy i wprowadzać nowe wyczekiwane funkcje.

Osiągnięcia zostały dzisiaj wprowadzone do platformy. Niestety, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem - gracze narzekają na położenie informacji o odblokowaniu osiągnięcia, które pojawia się podczas rozgrywki - bardzo często powiadomienie zasłania napisy lub inne kluczowe kwestie. Co więcej, osiągnięcia nie są posortowane, co oznacza, że każde z nich ma taką samą wartość - dla porównania, najtrudniejsze trofea na Steamie są ozłocone, na platformie Sony mamy system pucharków brązowych, srebrnych oraz złotych, a na Xboksie dostajemy punkty - im trudniejsze osiągnięcie, tym punktów dostaniemy więcej. 

Dobra informacja jest taka, że Google zebrało wszystkie informacje odnośnie Twoich rozgrywek, więc wszelkie postępy, które uczynili gracze, zostaną automatycznie zastosowane w osiągnięciach.

Więcej o Google Stadia na naszym serwisie:

Źródło: pcgamer.com

Tagi: google stadia osiągnięcia