Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.12.2019 12:27
rdr 2
1096V

Red Dead Online. Wartościowe prezenty za darmo z okazji świąt. Nowe wydarzenie

Studio Rockstar Games rozpoczyna świąteczne wydarzenie w Red Dead Online. Przygotowano wiele atrakcji dla graczy.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc większość deweloperów posiadających w swoim portfolio gry nastawione na potyczki sieciowe, odpalają świąteczne wydarzenia. Studio Rockstar Games, odpowiadające za Red Dead Online, doda do Red Dead Redemption 2 nowy event, a w nim darmowe prezenty oraz bonusy. Gracze mają teraz wiele powodów do powrócenia na Dziki Zachód.

Wydarzenie rozpocznie się 23 grudnia, a zakończy 6 stycznia. Po wejściu na serwery, gracze doświadczą ogromnych śnieżyc, świątecznych melodii w salonach - deweloperzy sugerują, że w przyszłości opady śniegu będą jeszcze bardziej intensywne, a co więcej, wpłyną one na świat przedstawiony w grze. Możliwe, że niektóre drogi będą zasypane, co zmusi nas do znalezienia innych szlaków.

Jeśli zalogujemy się do gry od 23 do 25 grudnia, dostaniemy pomniejsze bonusy, takie jak specjalne toniki, 20 butelek zapalających czy też dubeltówkę w wariancie Krampusa. Do 6 stycznia deweloperzy udostępniają tryby w świątecznym klimacie - Łupy wojenne, Spór o Ziemię oraz Poszło z dymem, a posiadacze PlayStation 4 mogą zagrać dodatkowo w Ostateczne starcie, Liczy się każde trafienie oraz Gorączkę spluw. Resztę atrakcji do odkrycia zostawiam Wam. Szerzej o wydarzeniu możecie poczytać po kliknięciu tutaj.

Więcej o grze:

Źródło: playstationlifestyle.net

Tagi: red dead redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two