Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2019 14:13
Cyberpunk 2077 bohaterowie
1112V

Cyberpunk 2077 prezentuje Grimes. Utwór 4ÆM będzie ozdobą gry

CD Projekt RED zaprezentował utwór Grimes, który znajdzie się w Cyberpunk 2077. Kanadyjska piosenkarka przedstawi swoją muzykę w grze Polaków i kawałek 4ÆM może zostać ciepło przyjęty przez graczy.

Konkretna kampania Cyberpunka 2077 ruszy pewnie na początku przyszłego roku, ale CD Projekt RED jeszcze teraz postanowił wrzucić utwór Grimes w lepszej wersji. Kanadyjska piosenkarka pojawiła się na The Game Awards, gdzie ogłosiła swoją współpracę z polskim studiem.

CD Projekt RED wybrał naprawdę interesującą artystkę, która prezentuje muzykę pasującą do świata Cyberpunka 2077. W Sieci nie milkną zachwyty nad decyzją Polaków, ponieważ Grimes jest wciąż chwalona przez entuzjastów muzyki elektronicznej.

Ścieżka dźwiękowa do Cyberpunka 2077 została stworzona przez między innymi: ASAP Rocky, Grimes, Run the Jewels, Richard Devine, Gazelle Twin, Ilan Rubin, Nina Kraviz, Deadly Hunta, Rat Boy, Refused i Tina Guo. Jak widać Polacy postanowili zadbać o szeroki zestaw artystów, by mieć pewność, że muzyka odpowiednio przedstawi cyberpunkowy świat.

Na naszym serwisie przeczytacie również o Cyberpunk 2077:

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077