Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2019 16:56
Fast & Furious: Spy Racers
1728V

Szybcy i wściekli od Netflix na fragmentach. Fast & Furious: Spy Racers nadjeżdża

„Szybcy i wściekli” wkrótce trafią na Netflix. Platforma zaprezentowała materiały promujące „Fast & Furious: Spy Racers”. Fani serii mogą zacierać rączki na nowe spojrzenie na znane uniwersum.

31 stycznia zobaczymy pierwszy zwiastun „Szybcy i wściekli 9”, ale zanim otrzymamy wgląd w kinową produkcję, Netflix zaprezentuje widzom „Fast & Furious: Spy Racers”. Jest to animacja w formie serialu, której premiera odbędzie się 26 grudnia.

Netflix w końcu zaczął promować produkcję przygotowaną przez Universal Pictures oraz DreamWorks Animation – dzisiaj możecie spojrzeć na dwa fragmenty. Projekt może w ciekawy sposób zaproponować serię młodszemu pokoleniu, a pewnie znajdą się chętni, którzy sprawdzą „Szybkich i wściekłych” wraz ze swoimi pociechami.

Aktualnie Netflix nie potwierdził, czy zamierza zainwestować w kolejne sezony i pokazać nowe historie. Jak widać marka wciąż się rozwija – widzowie mogą teraz oczekiwać kolejnych filmów oraz może nawet spin-offów oraz animacji. Jeśli potwierdzą się plotki dotyczące przejęcia LEGO przez Universal Picture, to pewnie i ta seria zostanie przedstawiona w nowym wydaniu.

 

Na serwisie sprawdźcie także nasze recenzje:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/fragment-animowanego-serialu-ze-swiata-szybkich-i-wscieklych-od-netfliksa

Tagi: Fast & Furious: Spy Racers serial Szybcy i wściekli trailer