Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2019 15:41
iPhone SE 2
4992V

iPhone SE 2 na pierwszym wideo! Apple faktycznie szykuje budżetowca z nowym aparatem

Jeszcze kilka miesięcy temu były to wyłącznie plotki, ale w Sieci wylądował materiał wideo, który prezentuje kolejny smartfon Apple. iPhone SE 2 powinien zostać zaprezentowany na samym początku 2020 roku.

W październiku Ming-Chi Kuo potwierdził pierwsze szczegóły nowego telefonu Apple i najwidoczniej informator kolejny raz miał rację. iPhone SE 2 powinien zostać zaprezentowany na samym początku 2020 roku.

Na pokazanym materiale dostrzeżecie w zasadzie połączenie dwóch brył: iPhone SE + iPhone 11. Z przodu widzimy prosty ekran z dość dużymi ramkami i specjalnym (sporym) wcięciem na kamerę, a na plecach zamontowano trzy obiektywy, które znajdziemy w najnowszym flagowcu korporacji. Boki są ponownie metalowe i na lewej stronie zamontowano główne przyciski.

Urządzenie ma trafić na rynek wiosną 2020 roku, a jego największym atutem (obok ceny!) będzie oczywiście układ A13 Bionic – choć sprzęt dostanie zaledwie 3GB pamięci RAM, to jednak użytkownicy skorzystają z bardzo dużej mocy. Według przecieków konstrukcja zawiera 4,7-calowy ekran z czytnikiem Touch ID.

Jeśli Apple nie zmieniło planów – iPhone SE 2 trafi na rynek w cenie 399 dolarów (1524 zł + opłaty).

Interesujesz się sprzętami z logiem jabłka? Przeczytaj:

Źródło: Twitter

Tagi: apple iphone iPhone se iPhone SE 2