Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.11.2019 14:40
iPhone 12 z AirPods
620V

iPhone 12 może zawierać AirPodsy w zestawie. Apple wreszcie zrobi krok w kierunku klientów?

Istnieje prawdopodobieństwo, że Apple wreszcie odpowie na prośby fanów i dołączy bezprzewodowe AirPodsy do podstawowego zestawu z przyszłorocznym iPhonem.

Jednym z największych zarzutów, jakie kierowano odnośnie do tegorocznych modeli iPhone'ów był (zaraz obok braku szybkiej ładowarki) brak bezprzewodowych słuchawek w zestawie. Nawet w przypadku najdroższych modeli. Fani tłumnie wyrazili swoje niezadowolenie. 

I wygląda na to, że może to przynieść jakiś efekt. Przyszłoroczne modele mają być dużym skokiem względem obecnych- zarówno pod względem wyglądu, jak i oprogramowania. Największą nowością ma być wsparcie dla 5G oraz... Obecność bezprzewodowych słuchawek w zestawie z telefonem

Informacja wyszła pierwotnie od tajwańskiego portalu, który wcześniej informował o nadejściu "Air Pods 3" (potem okazały się Air Podsami Pro) oraz o 16-calowym MacBooku Pro. Informatorzy podają, że modele flagowców od Apple i Samsunga, które zadebiutują w 2020 roku, będą miały dołączone własne bezprzewodowe słuchawki. Niestety nie wiemy na ten moment, czy będzie to najnowszy model, czy może starszy.

Z jednej strony wiadomość może cieszyć, z drugiej jednak wyjątkowo ciężko w to uwierzyć. Pomimo wysokiej ceny, słuchawki od Apple sprzedają się jak ciepłe bułeczki i nawet model Pro, który przez wielu uznawany jest za "zdecydowanie zbyt drogi" rozchodzi się niezwykle dobrze. 

Interesujesz się technologią? Przeczytaj również:

Źródło: https://wccftech.com/iphone-12-box-contents-include-airpods-2020/

Tagi: AirPods apple iphone iphone 12