Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2019 22:00
iPhone 12
1310V

iPhone 12 z największym ekranem w historii. Apple szykuje bardzo duży sprzęt

Apple małymi krokami przygotowuje się do prezentacji nowych smartfonów i firma według najnowszych plotek chce ponownie zaskoczyć klientów. iPhone 12 ma trafić na rynek w dwóch nowych wersjach i firma postawi na wielką i małą bryłę.

Świat jeszcze nie nacieszył się iPhone'ami 11, jednak Apple nie może czekać i już planuje przyszłoroczną premierę. Według najnowszego raportu, firma postanowiła w pewien sposób odświeżyć smartfony i chce zaoferować dwa nowe rozmiary.

Informatorzy redakcji ETNews są przekonani, że iPhone 12 trafi na rynek z największym ekranem w historii – korporacja w największym modelu (Pro Max?) chce zapewnić 6,7-calowy wyświetlacz. Aktualnie iPhone 11 Pro Max został wyposażony w 6,5-calowy ekran.

Z drugiej strony producent chce także zapewnić skromniejszą bryłę i 5,4-calowy iPhone ma trafić w gust klientów, którzy oczekują znacznie mniejszych urządzeń – aktualnie iPhone 11 Pro posiada 5,8-calowy wyświetlacz. Na rynek ma także trafić model z 6,1-calowym ekranem, który będzie odpowiednikiem aktualnego iPhone'a 11. Do największego oraz najmniejszego modelu (6,7-cala i 5,4-cala) wyświetlacz OLED ma zostać przygotowany przez Samsung, a LG dostarczy OLED-a do 6,1-calowej konstrukcji.

Na potwierdzenie tych rewelacji przyjdzie nam jeszcze zaczekać, jednak warto pamiętać, że także najnowszy Samsung Galaxy ma zaoferować ogromny ekran, więc najwidoczniej w 2020 roku standard zostanie ponownie powiększony.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://nypost.com/2019/11/27/apple-planning-to-release-biggest-iphone-ever-in-2020-report

Tagi: apple iphone 12 smartfony