Iza Łęcka Iza Łęcka 19.12.2019 13:10
Nikto
966V

Call of Duty: Modern Warfare z darmową zawartością. Tryb, operator i mapy do pobrania

Infinity Ward obiecało zapewnić Call of Duty: Modern Warfare największe wsparcie w historii serii, co od początku pierwszego sezonu jest sukcesywnie realizowane. Na serwery trafiła kolejna aktualizacja, dzięki której będzie można poznać nowy tryb.

Call of Duty: Modern Warfare notuje rekordowe zainteresowanie, więc na serwerach gry na pewno nie brakuje graczy, którzy z otwartymi ramionami przyjmą kolejną aktualizację. W najnowszym rozszerzeniu zapoznamy się między innymi z nowym operatorem. Nikto to metodyczny i kalkulujący członek Specnazu. W sklepie również wylądował pakiet specjalnych przedmiotów kosmetycznych związanych z nowym operatorem.

Gracze mogą sprawdzić trzy nowe mapy – do Strzelaniny dodano świąteczną lokację, a fani klasyki sprawdzą odświeżone miejscówki z Call of Duty 4: Modern Warfare. Deweloperzy upiększyli Vacant oraz Shipment, czyli dwie znane i cenione przez fanów lokacje.

Autorzy nie zapomnieli o nowych Operacjach Specjalnych , a dodatkowo sprawdzimy Cranked – jest to powracający tryb z Call of Duty: Ghost, który skupia się na szybkim eliminowaniu przeciwników.

Więcej o serii Call of Duty: 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward