Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2019 23:01
Call of Duty Modern Warfare
756V

Call of Duty: Modern Warfare ponownie na szczycie w UK. Brak ekskluzywnych gier z PS4 i XOne w TOP 10

W dziesiątce najchętniej kupowanych gier ubiegłego tygodnia zabrakło produkcji przygotowanych na wyłączność PlayStation 4 i Xboksa One. Gracze sięgali po tytuły multiplatformowe lub ekskluzywne produkcje na Nintendo Switcha.

Call of Duty: Modern Warfare powróciło na szczyt w Wielkiej Brytanii. Najnowsza strzelanka Activision zdołała wskoczyć na pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży i tytuł powinien znajdować się w najlepszej trójce przynajmniej do połowy lutego. Każda kolejna część Call of Duty notuje świetne wyniki, a odświeżony Modern Warfare rozpoczął podbijanie rynku z wielką klasą notując kilka rekordów.

Na pozostałych miejscach podium znalazły się dwie pozycje Electronic Arts – Star Wars Jedi: Fallen Order notuje naprawdę dobry rezultat, co jest pewnie związane z nadciągającą premierą „Star Wars 9”. FIFA 20 zanotowała 40% spadek sprzedaży, jednak wciąż może pochwalić się brązowym krążkiem.

Trzeba na pewno odnotować świetną dyspozycję gier na Nintendo Switcha – aż cztery tytuły z TOP 10 zostały wydane wyłącznie na konsolę Nintendo. W TOP 40 znajdziecie 9 ekskluzywnych produkcji i jest to bez wątpienia duży sukces firmy. Z drugiej strony w zestawieniu brakuje przygód stworzonych wyłącznie na sprzęt Sony oraz Microsoftu.

Wyniki sprzedaży z UK:

  1. (2) CoD: Modern Warfare
  2. (4) Star Wars Jedi: Fallen Order
  3. (1) FIFA 20
  4. (3) Mario Kart 8: Deluxe
  5. (7) Luigi's Mansion 3
  6. (5) Pokémon Sword
  7. (6) Just Dance 2020
  8. (13) Mario & Sonic at the Tokyo Olympic Games
  9. Tekken 7 (powrót do rankingu)
  10. Project Cars 2 (powrót do rankingu)

Polecamy naszą publicystykę:

Źródło: https://wccftech.com/cod-modern-warfare-1st-spot-star-wars-mario-kart-8/

Tagi: Call of Duty: Modern Warfare wielka brytania wyniki sprzedaży