Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2019 00:04
Xbox nowej generacji
9399V

Xbox nowej generacji w poziomie jest ogromny. Makieta pokazuje różnice z Xbox One X

Na wszystkich oficjalnych materiałach next-genowy Xbox jest prezentowany w pionie. Nie jest to przypadek, ponieważ konsola „położona” na boku jest wyjątkowo duża. W Sieci wylądowało wymowne zdjęcie.

Microsoft prezentując nowego Xboksa pokazuje sprzęt ustawiony w pionie, jednak firma podkreśla, że bez problemu urządzenie możemy także położyć pionowo i postawić przykładowo pod telewizorem. Mam jednak sporą obawę, że maszyna może zasłonić spory fragment TV.

Nie zrozumcie mnie źle – od początku było wiadomo, że Xbox postawiony na boku będzie duży, ale odnoszę wrażenie, że dopiero poniższa prezentacja pokazuje skalę. Na zdjęciu zobaczycie makietę next-genowego Xboksa przygotowaną dzięki wykorzystaniu danych opublikowanych przez Microsoft.

Jak widać szykuje się spory sprzęt, który raczej będzie musiał wylądować obok odbiornika. Gracze powinni także pamiętać o odpowiedniej cyrkulacji powietrza, więc raczej w tym wypadku nie wstawimy konsoli na małą półkę.

Trzeba oczywiście wspomnieć, że taka obudowa ma sens z punktu widzenia wielogodzinnej rozgrywki – według Microsoftu nowy Xbox nie będzie głośniejszy od Xboksa One X, a zaoferuje znacznie większą moc względem już wydanej platformy.

Xbox nowej generacji rozmiar

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft next-gen xbox xbox nowej generacji