Iza Łęcka Iza Łęcka 18.12.2019 09:52
Halo Infinite
4130V

Xbox nowej generacji z serią znakomitych gier na start. Wstępna lista robi wrażenie

Na nowej generacji od Microsoftu mamy otrzymać wiele bardzo mocnych produkcji. Xbox od startu otrzyma serię potencjalnych hitów, wśród których wyróżnić możemy między innymi Halo Infinite. Pierwsze zestawienie robi wrażenie.

Xbox od premiery otrzyma dostęp do całego katalogu gier z Xboksa One, więc potencjalni klienci mogą szykować się między innymi na serie produkcji przygotowanych przez wewnętrzne studia Microsoftu.

Klobrille – informator publikujący wiadomości o urządzeniach Microsoftu – udostępnił listę ponad 20 produkcji, w której większość z tytułów będzie dostępna na Xboksie od dnia premiery. W zestawieniu pojawiają się także już wydane gry, ale tytuły mają potwierdzone wsparcie przynajmniej na kolejny rok. Wewnętrzne studia korporacji z Redmond na pewno wykorzystają dodatkową moc platformy, by poprawić doświadczenie graczy, a następnie opublikują serię nowych i bezpłatnych rozszerzeń.

Nie możemy tutaj mówić o całym katalogu – na odsłonę pełnego zestawienia najpewniej musimy zaczekać do konferencji na E3 2020 – ale nawet wymienione produkcje mogą skłonić wielu graczy do zainwestowania w nową generację Microsoftu. Co jest warte podkreślenia i stanowi spory atut: wszystkie produkcje będą dostępne (część już jest) w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Xbox gry na premierę wstępna lista

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: Twitter

Tagi: gry lista gier Xbox Xbox Series X