Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2019 19:26
Huawei P40
1079V

Huawei P40 i Huawei P40 Pro na pierwszych renderach. Zmiany w konstrukcji i kamerze

Huawei dopiero zaprosiło fanów technologii na przyszłoroczny pokaz Huawei P40 i Huawei P40 Pro, a już teraz w Sieci wylądowały rendery prezentujące urządzenia. Klienci mogą przygotować się na zmiany w budowie.

Huawei chce dopiero w przyszłym roku zaprezentować Huawei P40 i Huawei P40 Pro, a już teraz niezawodny Steve H.McFly opublikował pierwsze materiały prezentujące sprzęt. Rendery pokazują kilka zmian – pierwsza to kamery na prostokątnej wysepce. Informator potwierdza nawet, że w przyszłym roku z takiego rozwiązania skorzysta wiele smartfonów.

W module kamer Huawei P40 znajdą się aż cztery sensory i według pierwszych plotek: firma ma zapewnić aż pięć różnorodnych obiektywów. Na plecach znalazła się oczywiście szklana powłoka.

W Huawei P40 znajdziemy płaski wyświetlacz o przekątnej 6,1-cala lub 6,2-cala, a w Huawei P40 Pro zamontowano ekran Samsunga z wygiętymi bokami, który ma posiadać powierzchnie od 6,5-cala do 6,7-cala. Steve H.McFly potwierdza, że na bokach znajduje się nowa, metalowa rama. Ekrany to OLED-y, które zostały wyposażone w czytnik linii papilarnych – nie zobaczymy wysuwanego aparatu, ale aktualnie nie ma informacji o zastosowanej technologii w przypadku kamery do selfie. Oba urządzenia zostaną wyposażone w port USB Typu-C, wejście na karty SIM oraz na dole wyląduje kratka na głośnik. Przyciski zostały umieszczone na prawej stronie.

Steve H.McFly nie może jeszcze potwierdzić specyfikacji, ale Huawei P40 Pro będzie podobno wyposażony w układ Kirin 990 ze wsparciem dla 5G oraz wielką baterią 5500 mAh.

Huawei P40 i Huawei P40 Pro na pierwszych renderach 1

Huawei P40 i Huawei P40 Pro na pierwszych renderach 2

Na naszym portalu znajdziecie więcej informacji o sprzęcie Huawei:

Źródło: https://www.91mobiles.com/hub/huawei-p40-pro-renders-design-cameras-exclusive/

Tagi: Huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro