Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2019 15:27
Huawei P40 i Huawei P40 Pro
693V

Huawei P40 trafi na rynek w przyszłym roku. Huawei zapowiedziało premierę

Huawei nie traci czasu na półśrodki. Firma zapowiedziała premierę Huawei P40 i Huawei P40 Pro, więc sympatycy nowoczesnych gadżetów od chińskiego producenta powinni szykować pieniądze na początek 2020 roku.

Huawei ma za sobą trudny okres z powodu problemów z dostępem do usług Google, ale najwidoczniej producent nie zamierza płakać. Richard Yu, dyrektor generalny, korporacji zapowiedział wielkie wydarzenie.

Pod koniec marca 2020 roku we Francji odbędzie się pokaz Huawei P40 i Huawei P40 Pro. Oba urządzenia mają zaoferować „nigdy nie widziany” design wraz z opcją przygotowywania jeszcze ładniejszych fotek i oczywiście dopieszczoną wydajnością.

Sprzęt zdaniem CEO będzie dostępny za pośrednictwem wszystkich klasycznych kanałów dystrybucji, a samo Huawei P40 i Huawei P40 Pro mają korzystać z Androida 10 (EMUI). Firma w zasadzie potwierdziła tym samym, że flagowiec nie otrzyma autorskiego systemu HarmonyOS. Richard Yu wymownie zaznaczył, że nowy sprzęt będzie od premiery korzystał z wyjątkowego oprogramowania, które będzie dostępne na całym świecie w dniu wydania urządzenia. Możemy z tego powodu podejrzewać, że smartfony nadal nie otrzymają wsparcia aplikacji Google, ale klienci otrzymają odpowiednią alternatywę.

Na naszym portalu znajdziecie więcej informacji o sprzęcie Huawei:

Źródło: https://www.gizmochina.com/2019/12/17/huawei-p40-confirmed-to-launch-in-march-2020/

Tagi: huawei Huawei P40 Huawei P40 Pro