Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2019 16:42
PUMA Active Gaming Footwear
1682V

PUMA wchodzi w gry. PUMA Active Gaming Footwear to obuwie dla graczy

PUMA to kolejna firma zainteresowana grami. Producent obuwia właśnie zaprezentował PUMA Active Gaming Footwear i propozycja jest skierowana dla fanów elektronicznej rozgrywki.

PUMA zaprezentowała „aktywne obuwie do gier”, które wyglądają niczym grubsza skarpeta. Jej zadaniem jest poprawa wydajności podczas rozgrywki, jednak aktualnie firma zdradza, w jaki sposób obuwie będą wpływać na nasze doświadczenie.

Firma zapewnia jednak, że możemy liczyć na „bezproblemowy komfort, wsparcie i przyczepność, dzięki czemu gracze mogą dostosować się do różnych aktywnych trybów gry i grać jak najlepiej”. Przygotowano nawet materiał wideo prezentujący PUMA Active Gaming Footwear, ale nawet film nie zdradza konkretnych szczegółów.

PUMA Active Gaming Footwear ma jednak swoją cenę, ponieważ klienci muszą przygotować aż 400 zł, by móc skorzystać z wielkiego wpływu obuwia na nasze doświadczenie podczas rozgrywki. Mogę podejrzewać, że jest to propozycja skierowana głównie dla profesjonalnych graczy, którzy biegają po turniejach, ale nawet w tej sytuacji trudno mi znaleźć racjonalne zastosowanie tej propozycji.

Warto na pewno wspomnieć, że nie jest to pierwszy duży producent zajmujący się między innymi obuwiem, który wchodzi w branżę gier – wcześniej między innymi Adidas podpisał umowę z Ninją.

Warto także sprawdzić:

Źródło: https://www.engadget.com/2019/12/18/puma-s-first-active-gaming-footwear-is-a-sock

Tagi: gaming puma PUMA Active Gaming Footwear