Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2018 21:28
Nike X PlayStation 4. Prezentacja ekskluzywnych butów dla fanów marki
2920V

Nike X PlayStation 4. Prezentacja ekskluzywnych butów dla fanów marki

W tym roku zdumiewająco często mamy okazję wspominać na portalu o butach. Mam przy tym pewność, że pewnie niektórzy czytelnicy PPE mogą zainteresować się specjalną edycją Nike Air Force 1 PlayStation, która była dostępna z okazji ostatniego E3.

Na początku roku Sony ujawniło obuwie przygotowane z Nike, a w ostatnich dniach nawet Microsoft pochwalił się specjalnym wydaniem Xbox x Air Jordan 1

PlayStation pokazuje swoje stylowe sportowe buty

Podczas E3 nawet Japończycy prezentowali produkt Nike, ale w tym wypadku klienci mogli wrócić do domów z nową parą butów – limitowana wersja produktu była dostępna dla graczy w trakcie targów w Los Angeles.

Nike Air Force 1 PlayStation 18 to efekt współpracy Sony Interactive Entertainment z Nike, a zarazem uśmiech w stronę wiernych fanów korporacji, ponieważ twórcy podczas kreowania obuwia inspirowali się modelem z 2006 roku – wtedy też widzieliśmy efekt dobrej relacji obu korporacji.

Redakcji Dualshockers.com udało się dorwać do jednej sztuki i w rezultacie możemy spojrzeć na pełną prezentację nowej wersji Nike Air Force 1.

Buty w zasadzie wyróżniają się czterema elementami – z tyłu znalazło się logo PlayStation, znak Nike posiada charakterystyczny kolor, w środku lewego buta również znajdziecie znak marki, a w dodatku na autorzy zadbali o odpicowane podeszwy.

Co sądzicie o tej propozycji, nosilibyście? ;)

Źródło: https://www.dualshockers.com/nike-playstation-air-force-1-unboxing-ps4/

Tagi: buty nike nike air force obuwie Ubisoft