Iza Łęcka Iza Łęcka 17.12.2019 09:23
PS4 Pro
1532V

PS4 Pro z GTA 5 i Fortnite w bardzo dobrej cenie. Promocja na mocniejszą konsolę Sony [Aktualizacja #1]

PS4 Pro trafiło do nowej promocji, dzięki której kupicie konsolę Sony w atrakcyjnej cenie. W zestawie znajduje się pakiet skórek do Fortnie oraz GTA 5. Pudełko na pewno będzie dobrą opcją na gwiazdkowy prezent.

W weekend Kajetan dokładnie przedstawił różnice pomiędzy PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Nasz dziennikarz wskazał atuty obu urządzeń i zastanawiał się – którą konsolę warto dzisiaj kupić?

Jeśli czekaliście na dobrą ofertę, by sięgnąć po PS4 Pro, to możecie zainteresować się opcją Euro RTV AGD, które oferuje konsole z dyskiem 1TB w zestawie z Fortnite Neo Versa Bundle + Grand Theft Auto V. Pakiet został wyceniony na 1279 zł.

Jest to na pewno dobry zestaw na start, który powinien umilić graczom najbliższe święta – dla dopełnienia warto dokupić kilka ekskluzywnych hitów wydanych przez Sony. Stale pojawiają się kolejne promocje, dzięki którym możecie zgarnąć bardzo mocne tytuły.

Poniżej zobaczycie zestaw skórek do Fortnite - Sony prezentowało bundle pack wraz z PS4 Slim, ale pamiętajcie, że w prezentowanej promocji znajduje się PS4 Pro.

[Aktualizacja #1]

  • Promocja nie jest już dostępna

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://zeropln.antyweb.pl/promotion/playstation-4-pro-1279-zl/

Tagi: PlayStation 4 Pro promocje ps4 pro