Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.12.2019 16:06
Postal
1390V

Postal i Postal 2 za darmo. Zniżka na Postal 4

Seria Postal powróci za sprawą nowej gry od Running With Scissors,więc jest to dobry moment, by nadrobić zaległości lub powróci do świata uniwersum. Na GOG-u rozdają dwie części serii, a jednocześnie możecie skorzystać z dodatkowego rabatu na Postal 4.

Seria Postal nie jest przeładowana pozytywnymi wibracjami oraz dobrym przesłaniem, ale pewnie znajdą się gracze, którzy chętnie powrócą do klasycznych produkcji przepełnionych moczem, podpaleniami oraz krwawymi akcjami.

Postal i Postal 2 są od dzisiaj dostępny za darmo – oferta może zainteresować szczególnie graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z tytułami lub osoby chcące sprawdzić „o co cały ten hałas”. Gry są dostępne w specjalnej ofercie na GOG-u:

Będzie to dobra okazja przed wypróbowaniem Postal 4. Najnowszy tytuł znajduje się obecnie w produkcji, a deweloperzy chcą wyciągnąć najlepsze elementy z całej serii i zaoferować je w nowej odsłonie. Akurat POSTAL 4: No Regerts jest dostępny w promocji – preorder jest dostępny z 20% rabatem (57,69 zł z 71,99 zł).

Na naszej stronie znajdziecie więcej promocji:

Tagi: postal Postal 2 Postal 4: No Regerts za darmo