Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.12.2019 15:30
Gears Tactics i Ori and the Will of the Wisps pre-instalacja
799V

Gears Tactics oraz Ori and the Will of the Wisps dostępne do wczesnej instalacji

Microsoft postanowił pozwolić fanom przygotować się na premierę ich dwóch wyczekiwanych produkcji. Już dziś możemy je zainstalować na dysku, aby nie tracić czasu w dniu debiutu.

Gears Tactics Ori and the Will of the Wisps to takie tytuły, które z dumą mogą wymieniać posiadacze sprzętu od Microsoftu, jako te, które mają pewną wyłączność, a przy tym zapewniają pewien poziom, poniżej którego nie schodzą. 

Obie gry mają już swoje daty premier i choć pozostało do nich trochę czasu, to już dziś można się przygotować na te terminy. Xbox ogłosił poprzez Twittera, że wszyscy zainteresowani mogą pobrać i preinstalować obie produkcje na swoich dyskach

Dwa rzeczone tytuły dostępne będą za darmo dla wszystkich subskrybentów abonamentu Xbox Game Pass, zarówno na PC, jak i Xbox One. Należy przypomnieć, że Ori and the Will of the Wisps zadebiutuje już 11 marca 2020 (po tym, jak data została zmieniona), a Gears Tactics ponad 1.5 miesiąca później, bo 28 kwietnia

W związku z tym, jak dużo czasu pozostało do premier, społeczność na Twitterze nie kryje swojego zdziwienia. Fani zarzucają twórcom, że Ci na siłę próbuję podtrzymać w ten sposób uwagę wokół ich tytułów. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Zainteresował Cię ten news? Sprawdź także:

Źródło: Twitter

Tagi: Gears Tactics Microsoft The Coalition