Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.12.2019 18:03
Xbox Series X i Hellblade 2
2863V

Zapowiedzi Xbox Series X i Hellblade 2 zrobiły ogromny szum na TGA i wygenerowały rekordowe liczby wyświetleń

Pojawienie się na The Game Awards było wyśmienitą decyzją ze strony Microsoftu. Gigant z Redmont idealnie zakończył bieżący rok, co pokazują liczby wyświetleń pod najnowszymi materiałami.

Jak się okazuje, ujawnienie nadchodzącego Xboksa Series X oraz Hellblade 2 Senua's Saga na tegorocznej gali The Game Awards było wyśmienitym posunięciem ze strony Microsoftu. Materiały z gry, jak i nowego sprzętu, notują rekordowe liczby wyświetleń co potwierdził nawet Aaron Greenberg, dyrektor generalny ds. marketingu w Microsofcie.

Mężczyzna podczas przeglądania Twittera trafił na ciekawy wpis, w którym niezależny analityk branży gier o pseudonimie BenjiSales, który zanalizował zapowiedzi i porównał liczbę wyświetleń w stosunku do innych materiałów. Jak się okazuje, oficjalny materiał z kanału Xbox, prezentujący sprzęt Xbox Series X, ma już prawie dwa razy więcej wyświetleń (6,2 miliona wyświetleń) niż film przedstawiający Project Scarlett z tegorocznych targów E3 (3,3 miliona wyświetleń) - warto zaznaczyć, że Project Scarlett został zaprezentowany sześć miesięcy temu, a Xbox Series X ponad 35 godzin temu.

Ponadto, Senua's Saga Hellblade 2 od studia Ninja Theory, zebrało więcej wyświetleń niż prawie każy inny zwiastun od Microsoftu zaprezentowany podczas E3 2019. Tylko Halo: Infinite nie dało się wyprzedzić.

Aaron Greenberg podziękował społeczności za tak ogromny, a zarazem pozytywny odbiór ich zapowiedzi na TGA:

Ogromne podziękowania dla wszystkich za całą miłość, wsparcie i opinie. Tak jak powiedział Geoff Keingley - „Czasami zdarzają się niespodzianki, które pojawiają się znikąd"

Jak sami widzimy, tegoroczne TGA było bardzo udane dla Microsoftu. Dla przypomnienia, Xbox Series X zadebiutuje pod koniec następnego roku.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście omawianych powyżej filmów, właśnie teraz macie szansę dołożyć cegiełkę do sukcesu "zielonych" poprzez odtworzenie poniższych materiałów.

Więcej o Xboksie na naszym serwisie:

Źródło: wccftech.com

Tagi: hellblade 2 hellblade: senua's sacrifice 2 Microsoft xbox series x