Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2019 03:04
Xbox Series X
8237V

Xbox Series X. Jak duża jest konsola? Porównanie z PS4, PS4 Pro, XOne i XOne S

Microsoft ujawnił Xboksa Series X, który zbiera mieszane opinie ze względu na konstrukcję, jednak musimy pamiętać, że taki wygląd ma podobno większy sens. W Sieci pojawiły się pierwsze porównania wyglądu urządzenia i sprzęt nie będzie wyjątkowo duży.

Microsoft postawił na zaskakującą konstrukcję Xbox Series X, która ma jednak sens, ponieważ taka bryła zapewni pełne odprowadzenie ciepła i pozwoli na zapewnienie cichej konsoli – urządzenie nie będzie głośniejsze od Xboksa One X.

Jak jednak wygląda Xbox Series X względem innych konsol? Na oficjalne porównanie musimy zaczekać pewnie do przyszłego roku, ale korporacja podała wymiary sprzętu przez porównanie urządzenia do rozmiarów kontrolera. Jeden z graczy zebrał dane i stworzył wizualizację... W sumie nie wygląda to tak źle – musimy pamiętać, że Xbox Series X postawimy pionowo lub poziomo, więc bez problemu znajdziecie miejsce pod szafką lub obok telewizora.

Szczerze mówiąc chciałbym już chwycić w łapy to „pudełko” i sprawdzić jego możliwości. Końcówka przyszłego roku zapowiada się wyjątkowo dobrze. Jesteście zainteresowani Xbox Series X? Sprawdźcie nasze podsumowanie pierwszych informacji.

Xbox Series X porównanie 1

Xbox Series X porównanie 2

Xbox Series X porównanie 3

W nocy odbyło się The Game Awards, na którym zobaczyliśmy kilka dużych zapowiedzi. Przegapiłeś show? Zapraszamy:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/xbox-series-x-announced-formerly-project-scarlett.158955

Tagi: Microsoft ps4 ps4 pro xbox one xbox series x