Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.12.2019 14:20
Star Wars 9, Rey na zwiastunie
547V

Star Wars 9. Nowy spot telewizyjny skupia się na postaci Rey

Promocja nadchodzących Gwiezdnych Wojen trwa w najlepsze. Na oficjalny kanał marki, na YouTube, trafił właśnie najnowszy klip, który skupia się na Rey.

"Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie" to największe wydarzenie kinowe końcówki 2019 roku. Saga Skywalkerów dobiegnie końca po wielu dekadach od jej rozpoczęcia, a fani wreszcie zobaczą, jak zakończy się główna historia z tego wybitnego, kosmicznego uniwersum.

Nie może więc dziwić rozmach, z jakim Lucasfilm przeprowadza kampanię reklamową. Widać po niej, że studio wiele obiecuje sobie po liczbie ludzi, którzy udadzą się do kin. Raz za razem zasypywani jesteśmy kolejnymi fragmentami filmu, spotami reklamowymi i długimi zwiastunami

W Internecie pojawił się właśnie kolejny z telewizyjnych spotów reklamujących "Gwiezdne Wojny 9". Klip skupia się na Rey, w której rolę, w najnowszej trylogii, wciela się Daisy Ridley. Możemy na nim zobaczyć kilka nowych, wcześniej nieprezentowanych ujęć z bohaterką. 

Premiera Star Wars 9 będzie miała miejsce już za kilka dni i jeśli czekacie, to bez wątpienia macie już kupione bilety. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to spieszcie do kas, albowiem szykują się pełne sale! 

Więcej o Gwiezdnych Wojnach 9 możesz przeczytać tutaj:

Źródło: YouTube

Tagi: gwiezdne wojny Rey star wars tv spot